PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31429}
2,6 2 681
ocen
2,6 10 1 2681
The Star Wars Holiday Special
powrót do forum filmu The Star Wars Holiday Special

Po gigantycznym sukcesie ANH (wtedy jeszcze po prostu Star Wars), postanowiono na tej fali wykombinować coś o wiele bardziej tańszego w produkcji, z udziałem - niestety - tych samych aktorów. Wyszedł co najmniej telewizyjny potworek, który nie da się obejrzeć bez przynajmniej szybko spożytych 3 piw na pokładzie. Właściwie to tej telewizyjnej produkcji nie należy traktować nawet w ułamku poważnie, nie wiem jednak czy taki też był celowy zamiar reżysera. Na poważnie tego czegoś oglądać się po prostu nie da. Oglądając to (rzecz jasna z bólem) było mi wstyd w tym momencie mianować się miłośnikiem SW.

ocenił(a) film na 7
station55

By oglądać ten film trzeba mieć po prostu dystans/poczucie humoru i wiedzieć że to tylko film, który nie jest zaliczany do kanonu, ale do legend.

ocenił(a) film na 3
Andrzejcoolziomek

Oj, to trochę nie tak było... Lucas miał w kontrakcie, że jeśli anh odniesie sukces, to w ciągu roku musi nakręcić kontynuację. Wiedział już, że będzie chciał aby e5 było petarda, więc "holiday" poszło po najniższej linii, a wytwórnia się nie plula...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones