PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525}

Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
8,1 304 941
ocen
8,1 10 1 304941
8,4 36
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część V Imperium kontratakuje
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

która wam się bardziej podoba?
szczerze powiedziawszy obie piękne, Leia w powrocie jedi, szczególnie u jabby - genialna ;))
ale amidala jednak bardziej mi podchodzi, dla niej samej mogę nową trylogię wielokrotnie oglądać

użytkownik usunięty
ArusArczes

o tak Padme jest piękna :D ale nie powiedziałabym tego o Leii, jest ładna ale nie do równia Padme :) lubię nich obie :)

ArusArczes

Szkoda, ze w naszym senacie takowe nie zasiadaja. Od czasu, kiedy stracilismy pania Beger, nie ma juz Jedi w polskiej polityce...

ocenił(a) film na 9
ArusArczes

To jeden z nielicznych przypadków w których wybrałbym matkę a nie córkę. Padme jest moim zdaniem mniej kapryśna niż Lea. Jest też ładniejsza, chociaż akurat uroda nie jest moim głównym kryterium oceny kobiety, co nie znaczy że jest bez znaczenia. Padme jest bardziej kobieca, a Lea to taka chłopczyca.

Rahabiel

moze dlatego, ze lord wejder, tez byl chlopczycem ?

ocenił(a) film na 9
Havard

Sugerujesz że przekazał jej geny chłopczyca ? He, he, he. A co z genami Padme ? I czemu Luk jest taki zniewieściały ?

Rahabiel

Moze dlatego, ze byla plaska jak deska do prasowania?

ocenił(a) film na 9
ArusArczes

Leja w pierwzej częsci była brzydka poza ostatnią sceną wręczania medali. W następnych była konkretna. ;D

Padme też świetna, chyba lepsza. Szczególnie w białym ciuszku na Geonosis.

ocenił(a) film na 10
ArusArczes

Leia zdecydowanie.

użytkownik usunięty
ArusArczes

Padme zdecydowanie :D

Leia u Jabby niszczy kosmos swoim wyglądem.

ocenił(a) film na 9
PPWojtek

Przy Jabbie każdy wygląda ładnie.

ocenił(a) film na 10
ArusArczes

padme

ocenił(a) film na 8
ArusArczes

Padme Skywalker of course!!! :)

ArusArczes

Padma jest śliczna ;)

ocenił(a) film na 10
ArusArczes

Padme jest ładniejsza, ale jej nie lubię, więc: Leia ;D

ocenił(a) film na 10
ArusArczes

Padme - totalny drewniak bez charakteru, jej łzawy romans z Anakinem zupełnie mi nie podszedł. Ale córeczkę miała fajną ;)

ArusArczes

Wolę Leię, jest trochę taka bardziej retro, przez co bardziej mi się podoba. W ogóle jakoś tak mi bardziej pasuje, ma w sobie to coś, pewnie to też z sentymentu. Poza tym w polskiej wersji językowej ma głos mojej ulubionej aktorki dubbingowej Moniki Pikuły, więc zwycięstwo jest oczywiste :P

użytkownik usunięty
ArusArczes

Rey ;D

ocenił(a) film na 9
ArusArczes

Fizycznie Amidala, jednak wybieram Leie.Bardziej pasowała mi jej postać w Gwiezdnych Wojnach.Miała to coś i ceche przywódczą, czego brakowało Amidali. Uwielbiam scene gdy Leia sprzeczała się z Han Solo w bazie na Hoth (Wolała bym pocałować Wookiego) i nie tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones