filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Slamdance
2023
https://slamdance.com/festival/
Festiwal Filmowy Slamdance
Data wręczenia nagród:
26 stycznia
Festiwal odbędzie się w dniach 20-26 stycznia 2023r.
Główna Nagroda Jury
Najlepszy film
wygrane
Waiting for the Light to Change
(2022)
Linh Tran
Udział w konkursie głównym
nominacje
A Perfect Day for Caribou
(2022)
Jeff Rutherford
Les pas d'allure
(2022)
Alexandre Leblanc
Mad Cats
(2023)
Reiki Tsuno
Nowa religia
(2022)
Keishi Kondo
Stars in the Ordinary Universe
(2023)
Bowon Kim
Unicorn Boy
(2023)
Matty Kiel
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Starring Jerry as Himself
(2023)
Lawrence J. Chen
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
Cisco Kid
(2022)
Emily Kaye Allen
Motel Drive
(2023)
Brendan Geraghty
Space Happy: Phil Thomas Katt and the Uncharted Zone
(2023)
Louis Crisitello
The Mad Writer
(2023)
Zachary Kashkett
With Peter Bradley
(2023)
Alex Rappoport
Udział w konkursie na najlepszy krótkometrażowy film ekperymentalny
nominacje
Aribada
(2022)
Simon Jaikiriuma Paetau
,
Natalia Escobar
Ele of the Dark
(2022)
Yace Sula
Udział w konkursie na najlepszy film krótkometrażowy
nominacje
Bezkresne morze
(2022)
Sam Shainberg
Gary Screams For You
(2022)
Cody McGlashan
,
Nolan Sordyl
Here Comes Frieda
(2020)
Robin Takao D'Oench
Udział w konkursie na najlepszy krótkometrażowy film animowany
nominacje
Baloney Beacon
(2022)
Max Landman
Don't Die on Me
(2022)
Ori Goldberg
Hierofania
(2021)
Maria Nitek
Plstc
(2022)
Laen Sanches
Sok
(2022)
Mona Keil
Udział w konkursie na najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny
nominacje
Diomysus
(2022)
Emily Morus-Jones
Subway Stops
(2023)
Joe Zakko
When the LAPD Blows Up Your Neighborhood
(2022)
Nathan Truesdell
Nagroda Specjalna Jury
Wyróżnienie za występ aktorski
wygrane
Starring Jerry as Himself
(2023)
Jerry C. Hsu
Wyróżnienie Specjalne Jury
Dla filmu dokumentalnego
wygrane
Silent Love
(2022)
Marek Kozakiewicz
Po śmierci mamy 35-letnia Agnieszka decyduje się wziąć pod opiekę swojego nastoletniego brata Miłosza. Jest jednak coś, co przed nim ukrywa - swoją wieloletnią relację z Mają.
Dla filmu fabularnego
wygrane
Ovuda ce proci put
(2023)
Nina Ognjanović
Nagroda Publiczności
Najlepszy film
wygrane
Ovuda ce proci put
(2023)
Nina Ognjanović
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Starring Jerry as Himself
(2023)
Lawrence J. Chen
Nagroda Specjalna
Nagroda 'Spirit of Slamdance'
wygrane
H-Squad: The Interactive Experience
(2021)
Aaron Harris
Wyróżnieni w roku 2023
Starring Jerry as Himself
(
3/3
)
Ovuda ce proci put
(
2/2
)
Silent Love
(
1/1
)
Waiting for the Light to Change
(
1/1
)
H-Squad: The Interactive Experience
(
1/1
)
Here Comes Frieda
(
0/1
)
Hierofania
(
0/1
)
Aribada
(
0/1
)
A Perfect Day for Caribou
(
0/1
)
Nowa religia
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.