filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
KFF
1970
https://www.krakowfilmfestival.pl/
Krakowski Festiwal Filmowy
Złoty Lajkonik
Grand Prix w konkursie ogólnopolskim - Nagroda Ministra Kultury i Sztuki
wygrane
Zawsze rodzi się chleb
(1969)
Krystyna Gryczełowska
Srebrny Lajkonik
Nagroda Przewodniczącego Komitetu ds. Radia i TV
wygrane
Testament
(1969)
Józef Gębski
,
Antoni Halor
Nagroda Przewodniczącego Prezydium Rady Narodowej m. Krakowa
wygrane
Syn
(1970)
Ryszard Czekała
Brązowy Lajkonik
Dokument
wygrane
63 dni
(1969)
Roman Wionczek
Dokument obrazuje czyn zbrojny mieszkańców stolicy, jaki miał miejsce podczas Powstania Warszawskiego.
Film animowany
wygrane
Inwazja
(1970)
Stefan Schabenbeck
Podróż
(1970)
Daniel Szczechura
Film oświatowy
wygrane
Groźba i ocalenie
(1969)
Lesław Bajer
Inna forma filmowa
wygrane
Majster Białkowski i towarzysze
(1970)
Piotr Mostowoj
Nagroda Specjalna w konkursie ogólnopolskim
Nagroda Klubu Krytyki Filmowej - "Syrenka"
wygrane
Syn
(1970)
Ryszard Czekała
Złoty Kord - Nagroda Redakcji "Żołnierz Polski"
wygrane
Suita styczniowa
(1970)
Krzysztof Szmagier
Żelazna Łódka - Nagroda Redakcji "Głosu Robotniczego"
wygrane
Białe niedziele
(1969)
Jadwiga Żukowska
Złoty Smok
Grand Prix w konkursie międzynarodowym
wygrane
Gołąb i diabeł
(1970)
Sadao Tsukioka
Nagroda specjalna
wygrane
Syn
(1970)
Ryszard Czekała
Srebrny Smok
Nagroda Główna II
wygrane
Dr Spock i jego dzieci
(1970)
Herman J. Engel
Nagroda Główna III
wygrane
Sto lat walki
(1969)
Bernabe Hernandez
Nagroda Główna IV
wygrane
Jeszcze jeden dzień
(1970)
Jean-Pierre Bonneau
Nagroda Specjalna w konkursie międzynarodowym
Nagroda FIPRESCI (Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych)
wygrane
Artur, Artur
(1970)
Pascal Aubier
Nagroda C.I.D.A.L.C
wygrane
Sztuka kinetyczna
(1969)
Bruce Parsons
Nagroda FAO - Złoty Ozyrys
wygrane
Do czego dzieci mają prawo?
(1969)
Elspeth MacDougall
Wyróżnieni w roku 1970
Syn
(
3/3
)
Podróż
(
1/1
)
63 dni
(
1/1
)
Testament
(
1/1
)
Białe niedziele
(
1/1
)
Inwazja
(
1/1
)
Zawsze rodzi się chleb
(
1/1
)
Suita styczniowa
(
1/1
)
Jeszcze jeden dzień
(
1/1
)
Groźba i ocalenie
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.